Opieka nad Twoją stroną internetową od A do Z
e-mail witaj@redaktorinternetowy.pl tel. 22 510-62-16 tel. kom. 791-583-683

Modernizacja stron i dodawanie nowych funkcjonalności

Twoja firma zmienia się i rozwija, a wraz z nią powinna rozwijać się strona, informująca klientów o Twoich produktach czy usługach. Jeśli powstała dawno, warto dostosować ją do aktualnych trendów i oczekiwań użytkowników. Zmiana może być związana z rozwojem internetu (np. pojawieniem się mediów społecznościowych), koniecznością dostosowania do obowiązującego prawa (np. wprowadzeniem polityki prywatności) lub potrzebami Twoich klientów.

Pojawienie się nowych oczekiwań czy wymogów nie musi oznaczać tworzenia strony od podstaw. Czasem wystarczy jej modernizacja, czyli wzbogacenie o takie funkcjonalności, dzięki którym właściciel będzie mógł skuteczniej informować lub sprzedawać – w zależności od profilu działalności. Warto pamiętać, że nie chodzi tu o ilość nowych elementów, ale o ich rzeczywistą przydatność w odniesieniu do konkretnej strony.

Oferowana przez nas modernizacja stron www może polegać na dodaniu jednej, wybranej przez Ciebie funkcjonalności, albo kilku, rozmieszczonych w taki sposób, by jak najlepiej spełniały swoją rolę.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".