Opieka nad Twoją stroną internetową od A do Z
e-mail witaj@redaktorinternetowy.pl tel. 22 510-62-16 tel. kom. 791-583-683

Administracja stron www

Codzienna praca w firmie przebiega według ustalonego rytmu. Warto, aby strona internetowa, która jest wizytówką Twojej firmy, odzwierciedlała pojawiające się w niej zmiany, nowe projekty czy sukcesy. Kiedy zależy Ci na tym, aby dotrzymać terminów wobec klientów, może Ci brakować czasu na wprowadzanie nowości w ofercie, nowych godzin otwarcia i innych istotnych informacji.

Podejmując się zadania, jakim jest administracja strony internetowej, oferujemy Ci swoją pomoc w zakresie wprowadzania gotowych treści, dotyczących Twojej strony. Mogą to być aktualności związane z wydarzeniami, w jakich uczestniczyła Twoja firma, dane teleadresowe czy bannery.

Rozwój firmy to pojawiające się nowe produkty czy usługi – powinny one znaleźć swoje miejsce na stronie www. W takiej sytuacji nasza praca będzie polegała na założeniu nowych podstron, opisujących produkty czy usługi, o jakie wzbogaciła się Twoja firma. Jeśli zechcesz poinformować o nich swoich klientów, oferujemy swoją pomoc w zakresie wysyłania do nich systematycznych wiadomości z nowościami w Twojej ofercie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".